فیلم های منتشر شده

دانلود فیلم Terrified 2017

موضوع : ترسناک بازديد : 0 views بار 19 دسامبر 2018

دانلود فیلم Terrified 2017

دانلود فیلم Terrified 2017 با لینک مستقیم

زیرنویس فارسی – کیفیت بالا ۷۲۰ – فیلم ترسناک

فیلمستان مرجع دانلود فیلم خارجی و جدید

دانلود فیلم Terrified 2017 دانلود فیلم Terrified 2017

منتشرکننده : فیلمستان

نام فیلم: Terrified
سبک فیلم:  ترسناک
کارگردان فیلم:  Demián Rugna
بازیگران این فیلم:    Ariel Chavarría, Maximiliano Ghione, Norberto Gonzalo
کشور سازنده فیلم کشور: ارژانتین
سال انتشار: ۲۰۱۷
امتیاز: ۶٫۴ از ۱۰
مدت زمان: ۸۷ دقیقه

دانلود فیلم بزرگسال
اطلاعات بیشتر: کلیک کنید
داستان فیلم: هنگامی که حوادث عجیب و غریب در یک محله ای در بوئنوس آیرس آرژانتین اتفاق می افتد، یک متخصص بیماری های عفونی به همراه همکارش و یک افسر پلیس سابق تصمیم می گیرند که بیشتر در این مورد تحقیق کند که …

نقد فیلم

شوهر به خانه می آید تا همسرش وحشت زده شود تا وارد آشپزخانه اش شود، زیرا صدایی از لوله ها وجود دارد. صداهای که امیدوارند او را بکشند. آن شب که او به حمام می رود، او از همسایه اش می ترسد. شوهر بیرون می رود و در دروازه ایستاده نمی تواند همسایه را برای پاسخ دادن به اینترفیس خود بیابد. او به خانه می رود، با دقت بیشتری گوش می کند و متوجه می شود که سر و صدای بی نظیر از داخل خانه اش می آید. داخل حمام

پلیس نزدیک بازنشستگی یک رویداد عجیب دیگر را در سراسر خیابان بررسی می کند. در مواجهه با یک حادثه غیرمنتظره و پاسخ کوتاه، او به یک دوست قدیم که تجربه تحقیقات عرفی دارد کمک می کند تا این رمز و راز را حل کند. اما این حادثه منفرد است؟ پیرمرد خواستار یک محقق آزادیخواه شناخته شده است و با هم می کشند که همه این حوادث ممکن است متصل شوند.

Aterrados دیمین Rugna (ترسناک) با این مجموعه خیره کننده مجموعه ای که سرعت برای بقیه فیلم خود را تنظیم می کند. تلنگر ترسناک ترسناک آرژانتینی، اولین نوع آن برای آن کشور، مقدار زیادی از ترور و سرگرم کننده است. بزرگترین تعریف که می توانم به Rugna پرداخت کنم و من در مراسم افتتاحیه به او گفتم این بود که فیلم او من را ترساند. دو برابر.

Aterrados بدون برخی از نقایص جزئی است. من در مورد مسائل تداوم جزئی کمیاب هستم. هیچ توضیحی واقعی برای اینکه چطور همه چیز در وهله اول شروع شد. شخصیت های مرکزی وجود دارد که تا نیمه راه فیلم را دنبال می کنند. اما مهمتر از همه، ترس ها در نقطه ای قرار دارند و تکرار می کند که بخش تنظیمات باز است خیره کننده است. این اولین سالن های باز به من یادآوری بسیاری از فیلم های اصلی ژاپن Grudge. این اقدامات ترسناکی است که معمولا برای توضیح آنچه اتفاق می افتد ایجاد می شود. همانطور که جدول زمانی همگرایی می کند و قطعه های این پانورامای پارانورال با هم ترکیب می شوند، به نظر می رسد یک ترسناک وحشت انگیز بزرگ برای تحقیقات پارانورمالا، مانند زمانی که فیلم های سرکش در بهترین حالت هستند.

هنگامی که سه محقق ارشد شهروندی ارزیابی شده به داستان می رسند، تحقیقات خود را در خانه هایی که در اثر هرج و مرج هایی رخ داده است شروع می کنند. هر سه تجربه متفاوت هستند. هر یک از آنها روشها و ابزارهای خود را به کار میگیرند. اگر چه آنها با همان نیروی طیفی مواجه هستند، تجربیات، اکتشافات و سرانجام سرنوشت آنها منحصر به فرد خواهد بود. با هر کدام از آنها در یک خانه متفاوت، بلافاصله زمینه بازی و فرصت های تجارب فردی را گسترش دادیم.

من نمیخواهم از فیلم Rugna دور بیفتم، اما Aterrados کار نمی کند به این دلیل که او در اینجا کار میکند. هر کسی که سهم شایسته ای از فیلم های ترسناک را به دست آورد، می داند که در سرزمین بسیار آشنا بازی می کند. قدرت اصلی Rugna در Aterrados این است که چگونه او آن را انجام می دهد. فیلم های بسیار ترسناک همه به زمان بندی می رسند. Rugna شما را در معرض کشف، تعجب و رمز و راز در مورد آنچه در هر خانه اتفاق می افتد، لجباز می کند.

"هی، آیا این چیزی در اینجا عجیب نیست؟"

"آره، این عجیب است. بیایید نگاهی دقیق تر"

در اینجا، Rugna این لحظه را گسترش می دهد و پیش بینی و تنش را ایجاد می کند. فقط باید اتفاق بیافتد. این فقط باید باشد درست بعد از آن او می رسد و شما را در صورت با حقه های واقعی متوقف می کند؛ ترسناک پرشهای بزرگی که به من رسید، و وقتی دچار مشکل میشویم، وقتی دیک میکنم، دیک ترسناک است.

حس گرایی Rugna در این تلنگر نقطه ای است. او درک می کند چگونه توجه شما را به خود جلب کرده و آن را به اندازه کافی بلند نگه دارد تا جایی که شما برای آزادی خواسته اید. او قبل از آن شما را می گیرد و به همین دلیل است که Aterrados به خوبی به عنوان یک تلنگر ترسناک و همچنین بسیار سرگرم کننده کار می کند. بین شگفتیها، دوزهای ظریف طنز است که اتاق تنفسی را به شما می دهد، که اجازه دهید آرام شود و دوباره آماده گرسنگی شود.

 • مطالب پربازدید مشابه

 • منو


  help
  buy-account

   

  تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 0 نظر

 • نقشه
  برای دانلود فیلم های سایت نیاز هست اشتراک ویژه خریداری کنید.برای خرید کلیک کنید